Uznani w Warszawie styliści fryzur / Salon fryzjerski Warszawa | Umów wizytę: +48 518 833 827

Czego nie robić u fryzjera?

Dzisiaj będzie trochę z przymrużeniem oka. Razem z moim zespołem Grzegorz Duży Hair Salon chcieliśmy dać Wam kilka cennych porad, czego nie robić u fryzjera – z punktu widzenia fryzjera.

Istnieją pewne zachowania, które są niemile widziane i utrudniają pracę stylistom oraz drażnią innych klientów. Damy Wam kilka wskazówek, co robić by nie być negatywnie postrzeganym w salonie fryzjerskim. Zaznaczamy, że żadne z punktów nie ma na celu nikogo urazić. Więc prosimy o dystans. 

Podaj długość swoich włosów

Zapisując się na wizytę za pewne usłyszysz pytanie o długość włosów. Dobrze znać odpowiedź, ponieważ pomoże nam to określić potrzebny czas na wykonanie zabiegu i jego cenę. Pamiętaj, że praca pod presją, bo na kanapie czeka już kolejna klientka nie jest przyjemna.  

Nie spóźniaj się. 

Są różne sytuacje i rozumiemy to, ale staraj się nie spóźniać na umówioną wizytę. Zabierasz sobie, albo następnej osobie czas przeznaczony na usługę.

Odwołaj wizytę jeśli nie możesz przyjść.

Jeśli rozmyśliłeś się i nie chcesz do nas przychodzić będzie nam o wiele łatwiej gdy odwołasz wizytę. Będzie mógł skorzystać z niej ktoś inny, a nasi styliście nie będą się nudzili w tym czasie.

Nie prowadź głośnych rozmów przez telefon. 

Nie wszystkich w salonie interesuje Twoje życie prywatne lub zawodowe. Pozwól innym odpocząć i zrelaksować się. Samo rozmawianie przez telefon jest kłopotliwe, gdy masz ścinane włosy, ponieważ mówiąc/rozmawiając mimo woli wykonujesz pewne ruchy, chociażby głową co utrudnia wykonanie precyzyjnego cięcia.

Zostaw dzieci pod opieką w domu

Przychodzenie do fryzjera z dzieckiem, które jest pełne energii i ciężko jest go upilnować nie jest najlepszym pomysłem (choć wiemy, że czasem wyższą koniecznością). Po pierwsze może to być niebezpieczne dla dziecka i dla innych, nie mówiąc już o tym że nożyczki fryzjerskie są sprzętem bardzo drogim i przede wszystkim ostrym.

Zaufaj i daj sobie doradzić.

Czasami klientki nie zdają sobie sprawy, że na przykład  koloryzacja którą znalazły w internecie, wygląda pięknie a włosy są gładkie, ale to tylko zdjęcie. Uwierz, że mamy już pewne doświadczenie w tym co robimy i wiemy kiedy jakaś fryzura będzie wyglądała dobrze. Na Twoich włosach efekt może być niezadowalający, bo na przykład masz za ciemne, aby robić z nich platynę od zaraz, lub zbyt zniszczone by jeszcze bardziej je wytrawiać rozjaśniaczami. Zależy nam na tym, żeby Twoje włosy były przede wszystkim zdrowe i wyglądały dobrze. Po tygodniu od wizyty w salonie, a nie tylko bezpośrednio po samym zabiegu. Dlatego pomiędzy tym, a Twoim pomysłem na wymarzoną stylizację szukamy złotego środka.

Zaufaj nam i do zobaczenia w Grzegorz Duży Hair Salon. 🙂

Social Media

Newsletter

Zapisz się na subskrypcję i bądź na bieżąco z nowościami oraz promocjami

Sprawdź również