Uznani w Warszawie styliści fryzur / Salon fryzjerski Warszawa | Umów wizytę: +48 518 833 827

XIII Wielka Gala Dobrego Stylu 2022

gala dobrego stylu

Harmonijne połączenie mody, elegancji, savoir-vivre’u i biznesu to w dzisiejszym świecie nie lada wyzwanie. Organizowane od trzynastu lat gale dobrego stylu przekonują, że jest to możliwe i że przynosi świetne rezultaty. Dowodem na to są przyznawane co roku w czasie jej trwania tytuły ambasadora dobrego stylu. Nic więc dziwnego, że gala to wydarzenie wyczekiwane z niecierpliwością i cieszące się ogromnym zainteresowaniem.

Gala Dobrego Stylu stała się już na mapie ważnych wydarzeń towarzyskich i biznesowych Warszawy stałym punktem. Spotykają się na niej przedstawiciele świata kultury i biznesu. Tak też było i w tym roku. Tegoroczna Gala Dobrego Stylu odbyła się 23 czerwca w Mazurkas Conference Center & Hotel****, nagrodzonym perłą euroturystyki. Organizatorem, jak co roku, było Europejskie Forum Przedsiębiorczości i powstały z jego inicjatywy Klub Integracji Europejskiej, elitarna grupa, która od ponad 20 lat pomaga w integracji przedsiębiorców polskich i promuje polską przedsiębiorczość. Współorganizatorami gali byli: Magazyn Ludzi Biznesu przedsiębiorcy@eu oraz Agencja Artystyczna „Laura”, której twórczynią i animatorką jest znakomita aktorka Laura Łącz. Każdego roku w Wielkiej Gali Dobrego Stylu uczestniczy ponad 400 gości. Są to ludzie biznesu z kraju i zagranicy, członkowie władz instytucji i izb gospodarczych, przedstawiciele świata kultury, sztuki, także nauki oraz dziennikarze z mediów ogólnopolskich i stołecznych. Udział w tym wydarzeniu to doskonały sposób nie tylko na dobrą zabawę, ale przede wszystkim poznanie interesujących ludzi z branży, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i dobrą, ciekawą promocję własnej firmy. W tym roku wśród gości Gali był również Grzegorz Duży – fryzjer, stylista gwiazd, właściciel znanego Warszawskiego salonu fryzjerskiego pod nazwą Grzegorz Duży Hair Salon. Jest on też twórcą własnej marki kosmetyków ułatwiających codzienną pielęgnację włosów, a także poprawiających ich kondycję. Seria kosmetyków, których wprowadzenie na rynek poprzedziły lata badań, obserwacji, a przede wszystkim konsultacji z klientkami. Grzegorz Duży Cosmetics opiera się przede wszystkim na naturalnych, wolnych od chemicznych dodatków składnikach. Kolejnym autorskim produktem Grzegorza Duży jest tzw. personalna analiza 5 elementów, pozwalającej na indywidualny dobór koloru i fryzury do preferencji klientki. A wśród klientek tego stylisty nie brakuje gwiazd takich jak Urszula Dudziak, Olga Bończyk, Paulina Holtz, Anna Iberszer, czy Karolina Nowakowska.

Wracajmy jednak do samego wydarzenia. Integralną i niezwykle ważną jego częścią jest wręczenie nagród. Najważniejszą z nich jest honorowy tytuł Ambasadora Dobrego Stylu. Otrzymują go ludzie ambitni, pełni pasji, liderzy firm, przestrzegający i propagujący dobry styl w prowadzeniu własnego biznesu, ale również kreujący własny, zgodny z zasadami wizerunek w biznesie i poza nim. Od pierwszej Gali, która odbyła się w 2013 r., tytuł ten przyznano ponad 100 osobom. Ponad to przyznawane są też statuetki „Gracja” – specjalne wyróżnienie dla niezwykłych kobiet, aktorek i postaci życia publicznego, które wyróżniają się elegancją, wyczuciem stylu i wdziękiem. Kolejną nagrodą wręczaną podczas wydarzenia jest „Złota Iguana”, specjalne wyróżnienie za wybitne osiągnięcia na polu dziennikarstwa, kinematografii i kultury. Goście Galii mieli okazję wysłuchać niecodziennego koncertu operowego w wykonaniu tenora Łukasza Wrońskiego i mezzosopranistki Izabeli Kopeć. Odbył się też tradycyjny pokaz mody, na którym w rolę modelek wcieliły się gwiazdy filmu i estrady oraz występy artystyczne, a wydarzenie zakończył uroczysty bankiet. Gala to nie tylko wydarzenie towarzyskie i możliwości zaprezentowania siebie i swojej firmy. Ma ona również wymiar charytatywny – dochód z organizowanej w trakcie wydarzenia loterii przekazywany jest na wybraną fundację.

Autor artykułu: Marzena Szpakowska

Social Media

Newsletter

Zapisz się na subskrypcję i bądź na bieżąco z nowościami oraz promocjami

Sprawdź również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.