Uznani w Warszawie styliści fryzur / Salon fryzjerski Warszawa | Umów wizytę: +48 518 833 827

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022

wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2022

Rok 2021 z powodu pandemii Covid-19 zdecydowanie był dla wszystkich trudnym czasem. Obowiązek noszenia maseczek i wprowadzane dodatkowe obostrzenia skutecznie utrudniały nam codzienne funkcjonowanie. Salony fryzjerskie znów musiały zmagać się z kolejnym lockdownem i walczyć o przetrwanie. Grzegorz Duży Hair Salon także odczuł negatywne skutki pandemii, ale dzięki mojemu zespołowi i Wam, kochani klienci, udało nam się przetrwać ten trudny czas. Mam nadzieję, że Nowy Rok 2022 będzie dla wszystkich łaskawszy i dużo spokojniejszy.

Zostawmy jednak to co trudne za nami. Okres Świąt Bożego Narodzenia jest zawsze magiczny i wyjątkowy (nawet gdy za oknem nie ma śniegu). Wszystko zależy od naszego podejścia i nastawienia. Także pomimo różnych przeciwności cieszcie się jego wyjątkowością i wykorzystajcie ten czas maksymalnie.

Z całego serca życzę Wam Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022!

wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2022

Social Media

Newsletter

Zapisz się na subskrypcję i bądź na bieżąco z nowościami oraz promocjami

Sprawdź również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.