Uznani w Warszawie styliści fryzur / Salon fryzjerski Warszawa | Umów wizytę: +48 518 833 827

Koloryzacja
 i strzyżenie

Strzyżenie i koloryzacja włosów to najczęściej wybierane usługi podczas wizyty w salonie fryzjerskim. Nasi styliści są profesjonalistami, którzy stale podnoszą swoje zawodowe umiejętności i kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. Śledzenie najnowszych trendów sprawia, że potrafią doskonale doradzić wybór odpowiedniej fryzury, wykonując każdą, nawet najbardziej skomplikowaną stylizację. Tym, co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do każdego Klienta, pomysłowość, dokładność i doskonały kontakt z Klientem!

Strzyżenie

Strzyżenie wymaga nie tylko dużej wiedzy technicznej, ale również wyczucia stylu, umiejętności wizualizacji efektu końcowego. Zmysł estetyczny jest jedną z zalet naszych ekspertów, którzy każdego dnia realizują swoją pasję w codziennej pracy. Styliści zatrudnieni w Grzegorz Duży Hair Salon to osoby, które kochają to, co robią, dbając o doskonały wygląd Klientów od wielu lat. Wykorzystują techniki strzyżenia dopasowane do wybranej fryzury, rodzaju włosów czy kształtu twarzy. Naszym atutem jest umiejętność dostrzeżenia szczegółów, które pozornie nie mają wpływu na wybór fryzury. Oko eksperta potrafi wychwycić nie tylko ogólny wygląd, figurę, ale także sposób zachowania czy gesty, które również są istotne przy wyborze optymalnej fryzury.

Dla naszych stylistów strzyżenie to sztuka i pasja, którą wykonują z ogromnym zaangażowaniem. Dzięki temu powstają prawdziwe dzieła sztuki fryzjerskiej, nadające wyjątkowy wygląd i unikalny charakter danej osobie.

Wykorzystanie naturalnego piękna, lekkość fryzury, stałe doskonalenie umiejętności, podążanie za trendami, poszukiwanie inspiracji, rewelacyjny kontakt z Klientem, to cechy, które doskonale opisują naszych ekspertów!

Koloryzacja

Podczas koloryzacji wykorzystywane są najnowsze techniki i najlepsze dostępne obecnie środki koloryzujące. Zadaniem koloryzacji jest podkreślenie walorów kobiecości, co można osiągnąć dobierając odpowiednią do typu urody barwę. Ważne, aby w efekcie koloryzacji uzyskać piękny wygląd włosów, podkreślić ich blask, a jednocześnie wszelkie działania muszą być bezpieczne dla włosów i dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Dostępne obecnie palety kolorystyczne pozwalają wykonać każdą wybraną przez Klienta wizję. Koloryzacja, dekoloryzacja czy tonowanie stwarzają niezliczone możliwości stylizacyjne, przy czym tonowanie wykonywane jest bezpośrednio po dekoloryzacji, chociaż sprawdza się doskonale także przy odświeżaniu dotychczasowego koloru.

Łączenie koloryzacji z odpowiednimi zabiegami ochronnymi sprawia, że włosy zyskują niesamowity blask i zdrowy wygląd. Podczas wizyty w salonie nasi eksperci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji, które pozwolą utrzymać doskonały wygląd i kondycję włosów. Stosując się do wytycznych specjalisty można dłużej cieszyć się doskonałą, intensywną barwą.

Korzystamy z produktów m. in. La Biosthetique, Goldwell, L’Oréal.