Uznani w Warszawie styliści fryzur / Salon fryzjerski Warszawa | Umów wizytę: +48 518 833 827

OLAPLEX

Szczególnym rodzajem zabiegu, jaki wykonywany jest przez naszych stylistów, jest OLAPLEX. Jest to zabieg, podczas którego wykorzystywane są kosmetyki do włosów, które pozwalają doskonale zregenerować nawet bardzo zniszczone włosy. W naszym salonie, ten wyjątkowy zabieg pielęgnacyjny wykonywany jest łącznie ze strzyżeniem, czesaniem lub zabezpieczeniem koloryzacji.

Preparaty OLAPLEX dostępne są w różnych wariantach, w zależności od rodzaju włosów, ich kondycji i stopnia zniszczenia. Mogą być stosowane bez względu na kolor. Kosmetyki mogą być stosowane w każdym przypadku, gdy włosy nie są w dobrej kondycji. Eksperci polecają preparaty OLAPLEX, jako środek wzmacniający, regenerujący oraz pielęgnujący m.in. dla włosów zniszczonych lub łamliwych. Wybrane warianty stosowane są łącznie z innymi wykonywanymi przez stylistów zabiegami, jak np. w przypadku koloryzacji czy trwałego prostowania włosów. W takich sytuacjach preparat sprawdza się jako baza w procesie naprawiania uszkodzeń włosów. Wzmacnianie włosów i rozpoczęcie procesu ich regeneracji jest niezbędne w przypadku wykonywania innych chemicznych zabiegów. Obok klasycznej koloryzacji można wymienić ondulację czy zabiegi keratynowe.

Linia kosmetyków OLAPLEX

W naszym salonie wykorzystujemy różne warianty produktów OLAPLEX, w zależności od indywidualnych potrzeb włosów Klientki. Kosmetyki dostępne są aż w 7 wariantach, w zależności od numeru, produkty różnią się specyfiką zastosowania. Ogromnym atutem, który powoduje, że wykorzystujemy właśnie kosmetyki z linii OLAPLEX jest to, że cechują się doskonałym składem. Są to produkty wegańskie, pozbawione siarczanów i silikonów, a także parabenów oraz glutenu. Doskonały, naturalny skład sprawia, że oprócz regeneracji i odbudowy zniszczonych włosów, bardzo szybko poprawiany jest wizualny wygląd włosów. Produkty z linii OLAPLEX wpływają korzystnie na wyeksponowanie głębi koloru, jak też pozwalają uzyskać piękny i zdrowy wygląd włosów.

Dodatkowo w przypadku włosów kręconych OLAPLEX poprawia nie tylko wygląd, ale i sprężystość fryzury, natomiast u pań z włosami prostymi produkty nadają włosom wyjątkowego blasku, wpływając korzystnie na sposób ich układania.

Kiedy wykonuje się zabieg OLAPLEX?

Poza łączeniem pielęgnacji z innymi wybranymi zabiegami wykonywanymi w naszym salonie istnieją pewne przesłanki, które powinny skłaniać do zasięgnięcia pomocy specjalistów. Nasi eksperci podkreślają, że OLAPLEX powinien być stosowany profilaktycznie, w szczególności u tych osób, których włosy narażone są na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Wśród nich wymienić można m.in. wysoką temperaturę (np. w efekcie narażania na długotrwałe stosowanie urządzeń do stylizacji – lokówki, prostownice, etc.), czynniki środowiskowe, w których ogromnym zagrożeniem dla niszczenia włosów jest promieniowanie UV, ale także wilgoć oraz zanieczyszczenia. OLAPLEX poprawia kondycję włosów, które narażone są na ciągłe uszkodzenia mechaniczne, powstałe m.in. podczas szczotkowania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.