Uznani w Warszawie styliści fryzur / Salon fryzjerski Warszawa | Umów wizytę: +48 518 833 827

sauna ozonowa
Pielęgnacja

Dobór fryzury odbywa się w oparciu o kilka czynników, jak wygląd twarzy, sylwetki, ale także uwzględniając kondycję włosów. Dlatego tak ważne jest, aby utrzymać je w jak najlepszej formie. Wiele stylizacji może nie wyglądać korzystnie, gdy włosy będą zniszczone, wysuszone, matowe. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne zabiegi, które pozwalają na regenerację włosów, nadając im wyjątkowego wyglądu.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez stylistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dla których praca jest pasją. Podczas zabiegów wykorzystywane są specjalistyczne kosmetyki do włosów, a także sauna, ozon oraz światłoterapia. Kosmetyki wykorzystywane podczas zabiegów dopasowywane są przez eksperta, który uwzględnia indywidualne potrzeby włosów i skóry głowy.

Dogłębna odbudowa

Zabieg dogłębnej odbudowy to doskonała oferta, która wspiera kondycję i regeneruje włosy suche i kruche. Wykorzystywane preparaty dobierane są w sposób optymalny do indywidualnych potrzeb włosów. Podczas dogłębnej odbudowy wykorzystywana jest sauna do włosów. Podczas zabiegu wytwarzane są fale ultradźwiękowe, które pozwalają na wytworzenie specjalnej, leczniczej mgiełki. Zawarte w ampułce składniki odżywcze stosowanego preparatu wnikają głęboko we włosy, dogłębnie je regenerując.

Witaminowe nawilżenie

Sauna doskonale sprawdza się także w przypadku korzystania z witaminowego nawilżania. Ultradźwięki wytwarzane podczas zabiegu sprawiają, że efekt jest lepszy i trwalszy niż w przypadku stosowania domowych sposobów regeneracji. Preparat witaminowy wnika wgłąb włosów sprawiając, że stają się one mocniejsze i zdrowsze. Dzięki witaminom włosy odzyskują zdrowy wygląd i blask. Kuracja witaminowa to świetny sposób na poprawę kondycji włosów suchych i zniszczonych, a mgiełka wytwarzana w saunie przywraca włosom miękkość i jedwabistość.

Lśniące włosy

O kondycji i zdrowiu włosów świadczy ich wygląd. Zdrowe i zadbane włosy, odpowiednio nawilżone i zregenerowane, są błyszczące, jedwabiste i miękkie. Zabieg odświeżenia blasku wykonywany jest w naszym salonie w oparciu o najnowocześniejsze techniki, a dobierając preparaty specjaliści biorą pod uwagę kondycję włosów oraz skóry głowy.

Zabiegi wykonywane w naszym SPA dla włosów łączą w sobie elementy sauny, światłoterapii oraz korzystnych właściwości ozonu. Ten ostatni wpływa na poprawę kondycji włosów poprzez niszczenie wirusów oraz bakterii. Wiele zalet ma także światłoterapia, łącząca w sobie działanie barw – niebieskiej, żółtej, czerwonej i zielonej. Każda barwa wpływa na poprawę kondycji włosów w inny sposób. Światło niebieskie ma działanie bakteriobójcze, dzięki czemu działa wspomagająco na leczenie chorób skóry głowy. Światło żółte umożliwia likwidację przebarwień, takich jak zaczerwienienia i plamy zlokalizowane na skórze głowy. Barwa czerwona charakteryzuje się właściwościami przeciwzapalnymi. Jej zadaniem jest pobudzenie wydzielania kolagenu, a także zapobieganie starzeniu skóry głowy i wypadaniu włosów. Ostatnia, barwa  zielona pozwala na zamknięcie łuski włosa.

Natychmiastowy efekt odżywienia

Ten rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego pozwala, dzięki zastosowanym kosmetykom, w sposób ekspresowy poprawić wygląd włosów. Wykonywany jest w oparciu o dobrane przez specjalistę ampułki z preparatem, dopasowanym w sposób indywidualny dla każdego Klienta. Podczas wizyty nasz ekspert ogląda dokładnie włosy, ich strukturę, oceniając stopień zniszczenia włosa.

Korzystamy z produktów m. in. Olaplex, Moroccanoil, Kérastase.