Uznani w Warszawie styliści fryzur / Salon fryzjerski Warszawa | Umów wizytę: +48 518 833 827

Przedłużanie
 włosów

Wśród specjalistycznych zabiegów dostępnych w ofercie naszego salonu wymienić można przedłużanie włosów. Jest to zabieg bezbolesny, który pozwala na to, by mieć długie włosy bez konieczności żmudnego oczekiwania na efekty. Wystarczy jedna wizyta w salonie, aby całkowicie zmienić swój wygląd. Nasi eksperci zadbają o to, aby po przedłużeniu włosy wyglądały jak naturalnej.

Różne sposoby na to, by mieć długie włosy

Przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim wykonywane jest różnymi metodami, ale w naszym salonie korzystamy z najlepszej i najbardziej nowoczesnej metody TAPE-ON. Jest ona potocznie nazywana metodą kanapkową. Ogromną zaletą jest to, że metoda jest najmniej inwazyjna ze wszystkich znanych dotąd sposobów przedłużania włosów. Do wykonania zabiegu przedłużania włosów używamy naturalnych pasm, które doczepiane są do włosów Klientki. Istotą metody TAPE-ON jest stosowanie specjalnej taśmy silikonowej o grubości od 2 do 4 cm. Co ważne, przedłużone pasemka doczepiane są do włosów na zimno, dzięki czemu można uniknąć niekorzystnego działania bardzo wysokiej temperatury. Kobiety cenią sobie metodę kanapkową, ponieważ na tak przedłużonych włosach bez problemu można upiąć nawet wysokiego kucyka. Aby utrzymać doskonały wygląd włosów przedłużonych przy pomocy metody TAPE-ON zaleca się wykonanie korekty, czyli tzw. podciągania włosów, co ok. 1-3 miesiące.

Dużą zaletą zabiegu wykonanego przez eksperta jest to, że włosy mogą zostać przedłużone nawet o kilkadziesiąt centymetrów! Wszystko zależy jednak od indywidualnych warunków, w tym kondycji włosów. Przed zabiegiem każdy z naszych specjalistów dokonuje dokładnej oceny włosów, wskazując jakie możliwości mogą zostać wykorzystane w celu osiągnięcia optymalnego efektu.

Dobór pasemek

Warto podkreślić, że podczas przedłużania włosów ważne jest dopasowanie odpowiednich pasemek pod kątem kolorystycznym, ale także ilości pasemek, jaki muszą zostać doczepione. Jest to szczególnie ważne, aby w efekcie końcowym uzyskać wygląd jak najbardziej naturalny. Zbyt liczne pasemka przedłużające, lub zbyt rzadkie będą wyglądały nieestetycznie. Nasi specjaliści dobiorą liczbę pasemek do naturalnej gęstości włosów, jednak zazwyczaj jest to co najmniej kilkadziesiąt sztuk.

Jak długo utrzymuje się efekt przedłużania?

Wykonywane przez naszych specjalistów przedłużanie włosów, pozwala cieszyć się doskonałą fryzurą najwyższej jakości przez wiele tygodni. Warto dodać, że przedłużone włosy mogą być poddawane wszystkim zabiegom, tak samo jak włosy naturalne. Zatem można je farbować oraz poddawać wszelkim stylizacjom. Nasi eksperci wykonując przedłużanie przywiązują ogromną uwagę do detali, dzięki czemu fryzura jest trwała tak, jakby włosy były naturalne!

Ważne jest, aby o włosy odpowiednio dbać. Dobierając kosmetyki do włosów koniecznie uwzględnić należy wskazówki naszych ekspertów, począwszy od doboru szamponu, jak i odżywki. Nie zaleca się stosowania szamponów, w których składzie znajdują się siarczany. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór tych produktów, których skład jest jak najbardziej naturalny. U pań, u których wykonano zabieg przedłużania włosów efekt utrzymuje się od kilku tygodni nawet do sześciu miesięcy, w zależności od zastosowanej metody.

Korzystamy z produktów Hairtalk Extensions

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.