Uznani w Warszawie styliści fryzur / Salon fryzjerski Warszawa | Umów wizytę: +48 518 833 827

Grzegorz Duży

Właściciel marki

Właściciel salonu fryzjerskiego i marki produktów do włosów Grzegorz Duży Cosmetics. Mistrz fryzjerstwa, od 30 lat z zamiłowaniem i pasją do zawodu. Stylista fryzur wielu znanych osobistości, celebrytów, biznesmenów. Ceni sobie najbardziej klasykę, naturalność i lekkość. Autor personalnej analizy 5 elementów, która pozwala na dobór odpowiedniej fryzury i koloru, poprzez ocenę tych elementów i poznanie odczuć klienta. Posiada tytuł kolorysty eksperta oraz specjalizuje się w personalnych strzyżeniach włosów. W swojej pracy postanowił pójść o krok dalej i stworzył autorskie produkty oraz akcesoria do włosów Grzegorz Duży Cosmetics, które są odpowiedzią na piękne i zdrowe włosy.

Stylista fryzur Warszawa

Grzegorz Duży Hair Salon, to miejsce które cechuje się przede wszystkim profesjonalizmem, doświadczeniem i zamiłowanie do zawodu stylisty fryzur! Grzegorz Duży doskonale zdają sobie sprawę, że współczesny salon fryzjerski to coś więcej niż miejsce, w którym można ściąć włosy. W jego salonie znajdziesz również bezpieczeństwo, pozytywną atmosferę, pyszną kawę oraz chwile relaksu.

W salonie Grzegorza Duży nie ma przypadkowości. Starannie dobieramy kosmetyki oraz zabiegi odżywcze, zgodnie z rodzajem skóry głowy i kondycji włosów. W celu przedłużenia efektów naszej pracy Grzegorz Duży stworzył autorskie kosmetyki do pielęgnacji włosów – Grzegorz Duży Cosmetics. Poznaj nasze produkty do włosów, a gwarantujemy że zakochasz się w nich na zawsze! Grzegorz Duży w swojej wieloletniej pracy jako stylista fryzur wie, że odpowiednio dobrane kosmetyki do włosów, podkreślają ich naturalne piękno. Kondycja włosów ma ogromny wpływ na całokształt naszej fryzury. Nie zawsze udaje się w domowych zaciszu powtórzyć efekt osiągnięty w salonie fryzjerskim. Z produktami Grzegorz Duży Cosmetics jest to możliwe, ponieważ odpowiadają na najważniejsze potrzeby włosów – nawilżają, zapobiegają wypadaniu włosów, zwiększają ich objętość, pielęgnują i dodają im zdrowego blasku.

W Grzegorz Duży Hair Salon każdy klient czuje się jak w gronie przyjaciół. Jeśli nie wiesz jaka fryzura jest dla Ciebie odpowiednia, Grzegorz Duży zawsze służy profesjonalną poradą. Jest ekspertem we fryzjerstwie. Stworzył personalną analizę 5 elementów, która pozwala na ocenę kształtu twarzy, kształtu głowy, kondycji włosów, psychologii ruchu włosów i dobór kolorystyczny. Wszystkie te czynniki mają wpływ na stworzenie dopasowanej fryzury, która będzie odpowiedzią na potrzeby klienta. Grzegorz Duży uważa, że fryzjerstwo to także psychologia. Ważna jest rozmowa z klientem i zrozumienie jego potrzeb, poznanie jego stylu życia, preferencji.  Wszystko to ma na celu poznanie klienta i dopasowanie fryzury, tak by była częścią jego osobowości i stylu. Grzegorz Duży największą uwagę i skupienie kieruje na strzyżenia, są one niezwykle ważne ponieważ mają wpływ na to, jak fryzura będzie się układała na co dzień, a nie tylko od święta.  

Stylista fryzur, który podkreśli Twoje naturalne piękno

Kreatywność to specjalność Grzegorz Duży Hair Salon. Każdy pracujący u nas fryzjer stylista jest ekspertem w swojej dziedzinie. Nie wiesz, jaki kolor będzie dla Ciebie najkorzystniejszy? Znudziło Ci się cięcie, któremu jesteś wierny od lat? Nie musisz wiedzieć, jakiego efektu oczekujesz. Nasz stylista fryzur znajdzie dla każdego klienta najlepszą fryzurę, która podkreśli atuty urody i co najważniejsze, w której będziesz czuł się w pełni swobodnie. Liczy się dla nas nie tylko efekt wizualny, ale również zdrowie Twoich włosów, dlatego Grzegorz Duży stworzył kosmetyki, które mają starannie dobrany i przemyślany skład.  Po zakończonej pracy każdy klient może liczyć na cenne wskazówki, które ułatwią samodzielne ułożenie fryzury w swojej własnej łazience.

Grzegorz Duży Hair Salon - ODKRYJ NATURĘ SWOICH WŁOSÓW!

Przez lata działalności we fryzjerstwie mieliśmy okazję znaleźć się w kluczowych polskich magazynach (takich jak Twój Styl, Pani, Grazia, Puls Biznesu), uczestniczyć w licznych prestiżowych eventach, akcjach charytatywnych (Fundacja Akogo, Klinika Budzik) i projektach. Chętnie udzielamy się charytatywnie, bo uwielbiamy pomagać oraz stale współpracujemy z wieloma gwiazdami, które zaufały nam oddając swoje włosy w nasze ręce. Jest to dla nas powód do dumy i zarazem potwierdzenie naszego profesjonalizmu, doświadczenia i precyzji. Znane osobistości codziennie przechodzą wiele stylizacji, dlatego ich włosy wymagają szczególnej opieki, a dobry fryzjer wie co dla nich najlepsze. W Grzegorz Duży Hair Salon znajdziesz to czego potrzebujesz dla swoich włosów!