Uznani w Warszawie styliści fryzur / Salon fryzjerski Warszawa | Umów wizytę: +48 518 833 827

Odwiedź naszych 
fryzjerów

Za sprawą wielu opinii wiemy, że dzięki nam znika niepewność spowodowana brakiem zaufania do fryzjerów i zawodów związanych z tym co ujrzymy w lustrze po wykonaniu usługi. Podchodzimy do klienta spersonalizowanie badając jego potrzeby, rozumiemy oczekiwania i zawsze z największą starannością dążymy do ich spełnienia. Odpowiedni stylista fryzur, to przede wszystkim taki który potrafi wysłuchać, wyjść na przeciw oczekiwaniom oraz rozwiązać każdy trapiący klienta problem. Zadzwoń i umów wizytę już dzisiaj!

Sprawdź nasze 
kosmetyki

W trosce o Wasze włosy i ich odpowiednią pielęgnację postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć autorską linię kosmetyków opartą przede wszystkim na doświadczeniu i odpowiadającą Waszym potrzebom. Produkty naszej marki mają przede wszystkim za zadanie w łatwy sposób uzyskać zamierzony efekt stylizacji, utrwalić ją i pozostawić naturalny wygląd włosów. Koniec z włosami, które są w złej kondycji! Zaufaj profesjonalnym stylistom i wybierz sprawdzone produkty do codziennej pielęgnacji i stylizacji.

"Kiedy kobieta ścina swoje włosy, to znak że zmienia swoje życie"

Coco Chanel

Wydarzenia, których byliśmy częścią →

Lubimy gdy dzieje się dużo i to w dodatku z naszym udziałem, dlatego nasza praca to nie tylko ta w salonie, ale również podczas pokazów mody, sesji zdjęciowych, akcji charytatywnych. 

2018
Kampania Makalu
Tworzyliśmy stylizacje włosów modelek przy najnowszej kampanii marki Makalu.
2018
2018
Album Business&Prestige
Przyczyniliśmy się do powstania Albumu B&P na rzecz podopiecznych Fundacji Dar Szpiku. Zadbaliśmy o stylizację fryzur 15 gwiazd i 15 kobiet biznesu.
2018
2017
Projekt Mała Czarna
Wzięliśmy udział w projekcie „Mała Czarna” Justyny Ołtarzewskiej. Sesja zdjęciowa przedstawiała nową kolekcję sukienek projektantki i nasze stylizacje fryzur.
2017
2017
#ProjektPomagam
Pomaganie to cenna cecha. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią charytatywnego przedsięwzięcia #ProjektPomagam i uczestniczyć w finałowej gali.
2017
2017
Pokazy Ginevchy
Tworzymy stylizacje fryzur modelek podczas pokazów wizażu Givenchy. Lekcja makijażu prowadzona przez Dominique Le Hongre.
2017
2017
Pokaz mody ‚Fashion Loves Music’
Wspieraliśmy młodych polskich projektantów podczas pokazu mody ‚Fashion Loves Music’.
2017
2017
Spotkanie z Roberto Myozaki
Mieliśmy możliwość pracować z mistrzem fryzjerstwa Roberto Myozaki i poznać jego techniki strzyżenia.
2017
2017
Magazyn "Grazia"
W magazynie ‚Grazia’ opublikowano pierwszą reklamę naszych autorskich kosmetyków do stylizacji włosów.
2017